POZNAJ MNIE

i moją
pasję

Bardzo mi miło, że tu zaglądasz. Pozwól mi się przedstawić. Nazywam się Dorota Mayer, jestem certyfikowaną linergistką, wizażystką i stylistką brwi.


Z wykształcenia filolog i marketingowiec, z zamiłowania podróżniczka z pasją do piękna- natury, architektury, a w szczególności piękna kobiecego. Zwiedziłam już pół świata (ponad 50 krajów) i postanowiłam osiąść na stałe we Wrocławiu aby spełnić swoje marzenie o stworzeniu specjalnego miejsca. Miejsca ,w którym poczujesz się komfortowo, gdzie w wyjątkowej atmosferze dokonam wszelkich starań aby zrozumieć Twoje potrzeby i korzystnie zmienić Twój wizerunek. To właśnie moja misja.
Pasją do makijażu zaraziłam się w wieku 15 lat kiedy zaczęłam swoją przygodę z modelingiem. Obserwowałam pracę innych wizażystek, czasem musiałam pomalować się sama. Pierwszy komercyjny makijaż wykonałam w 2006 roku, od tego czasu nieustannie się szkolę. Epizod pracy stewardessy w największych liniach lotniczych na świecie również nauczył mnie wiele o makijażu, a w szczególności o jego trwałości. Pracując jako stewardessa bardzo doceniłam makijaż permanentny, dlatego postanowiłam się w tym kierunku rozwijać i ukończyłam szkolenia u międzynarodowej mistrzyni makijażu permanentnego. Od tego czasu nieustannie się rozwijam i zdobywam nowe stopnie.

W życiu prywatnym jak i zawodowym staram się stale iść do przodu, rozwijać się, zdobywać nową wiedzę i doświadczenie. Liczne warsztaty i szkolenia w których uczestniczę pozwalają mi być coraz lepszą aby spełniać swoje ambicje i Twoje oczekiwania. Sprawdzone marki, aktualna wiedza i najwyżej jakości sprzęt dają mi pewność, że efekt końcowy będzie więcej niż satysfakcjonujący.