ZAPRASZAM

Jesteś
piękna
& wyjątkowaPEŁNY CENNIK I REZERWACJA

Twoje bezpieczeństwo i komfort jest dla mnie bardzo ważne. Dbam o to. Jeśli masz pytania napisz do mnie lub zadzwoń


Makijaż permanentny brwi

Za pomocą makijażu permanentnego brwi metodą pudrową można uzyskać bardzo naturalny efekt , przypominający efekt makijażu cieniem do brwi, ponieważ wprowadzenie pigmentu następuje za pomocą nałożenia delikatnych warstw w postaci mgiełki. Igła wykonuje nakłucia w postaci malutkich pikseli, które tworzą strukturę w postaci mgiełki. Po nałożeniu na siebie kilku warstw możemy uzyskać efekt cieniowania - efekt ombre, efekt brwi instagramowych ( jasne z przodu, ciemne z tylu) bądź efekt klasycznych brwi pudrowych (soft powder brows). Taka technika daje wrażenie niezwykłej lekkości i gwarancję naturalnego wyglądu.
Makijaż permanentny metodą pudrową rozpoczyna się od stworzenia rysunku nowego kształtu brwi zgodnie z zasadami architektury i geometrii brwi. Następnie wybieram odcienie pigmentu. Dopiero po akceptacji tych najważniejszych czynników oraz podaniu miejscowego znieczulenia przystępuje się do wykonania właściwego zabiegu.
Po wyłuszczeniu się naskórka brwi stają się o około 40-50% jaśniejsze. Z tego względu konieczna jest dodatkowa wizyta na której makijaż jest uzupełniany. Korekta makijażu powinna się odbyć po około 1-3 miesiącach od pierwszego zabiegu.
Efekt utrzymuje od roku do kilku lat, w zależności od rodzaju i kondycji skóry.
Pytania i odpowiedzi

Jak przebiega zabiegi makijażu permanentnego?
Przed zabiegiem nałożę znieczulenie, następnie po upływie około 20 minut przystąpię do rysunku brwi. Rysunek wykonuję zgodnie z zasadami architektury i geometrii brwi, uwzględniając przy tym oczekiwania klientki. Kiedy będzie Pani zadowolona z kształtu brwi, wybieramy kolor pigmentu i przystępuje do pigmentacji. Zaraz po zabiegu efekt będzie przerysowany gdyż brwi będą ciemne. Po upływie około tygodnia naskórek zacznie się złuszczać i brwi będą jaśniejsze o około 40-50%. Z tego względu konieczna jest dodatkowa wizyta na której makijaż jest uzupełniany. Korekta makijażu powinna się odbyć po około 1-3 miesięcy od pierwszego zabiegu. ​
Efekt utrzymuje się plus minus dwa lata, w zależności od rodzaju i kondycji skóry.
Jakie są przeciwwskazania do wykonywania makijażu permanentnego?
Infekcje:
Infekcje wirusowe i bakteryjne są bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu makijażu permanentnego. Jeśli masz katar, grypę lub inną chorobę, aktywną opryszczkę, wylecz się i zaplanuj zabieg w innym terminie. Krótko mówiąc: aby wykonać zabieg makijażu permanentnego powinnaś być po prostu zdrowa.
Ciąża i karmienie piersią:
Wiele kobiet zastanawia się, czy można wykonać makijaż permanentny w czasie ciąży i karmienia piersią. Ja odradzam ten zabieg z wielu powodów. Najważniejszym z nich jest zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Podczas zabiegu używa się preparatów znieczulających, barwników, które nie muszą, ale mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo płodu. Nie prowadzono badań czy preparaty przenikają do mleka matki, dlatego nie podejmuje się wykonania zabiegu mamom karmiącym.
Cukrzyca:
Cukrzyca to choroba, która nie wyklucza wykonania makijażu permanentnego, ale obostrza warunki jakie muszą być spełnione przed zabiegiem. Ze względu na większą skłonność do infekcji i utrudnione gojenie ran u chorych na cukrzycę wykonujemy zabieg tylko po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Zabieg można wykonać dopiero wtedy, gdy chory uzyska pozytywną opinię lekarza, zabezpieczy swój organizm przed infekcją odpowiednimi lekami.
Nowotwór:
Nowotwór tak jak cukrzyca nie wyklucza możliwości wykonania makijażu permanentnego. U osób, które przeszły chemioterapię wykonujemy przecież makijaż brwi i oczu, który pozwala ukryć skutki leczenia chemią. Do zabiegu pacjent musi mieć jednak pozytywną opinię lekarza i dobre wyniki badań krwi. Zabiegu nie można wykonać przy niskim poziomie leukocytów. Dopiero gdy stan chorego jest lepszy zabieg można wykonać bezpiecznie. Makijaż permanentny u osób po chemioterapii poprawia wygląd i pomaga w kuracji dając większą motywację do walki z chorobą. Trzeba jednak pamiętać, że u chorych na nowotwory, w wyniku chemioterapii jest większa podatność na infekcje, gorsze gojenie ran i możliwość słabszego przyjęcia się barwnika w skórze.
Leki rozrzedzające krew:
Przyjmujesz na stałe leki rozrzedzające krew? Musisz wiedzieć, że Twoje naczynia krwionośne są bardziej kruche, a skłonność do krwawień jest większa. Podczas zabiegu łatwiej może więc dojść do małych krwawień. Poinformuj linergistkę o przyjmowanych lekach, aby mogła zdecydować jaką techniką wykonać makijaż i czy w ogóle zabieg jest możliwy.
Leki sterydowe:
Zewnętrzne i wewnętrzne stosowanie leków sterydowych jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego. Jeśli stosowałaś maść sterydową w miejscu pigmentacji (usta, oczy, brwi, miejsca na ciele poddawane pigmentacji medycznej) to musisz odczekać od6 do 12 miesięcy zanim wykonasz zabieg. Naskórek po takich lekach jest bardzo cienki, a naczynia krwionośne rozszerzone. Jeśli więc zależy Ci na swoim zdrowiu i bezpieczeństwie koniecznie poinformuj linergistkę o stosowanych przez Ciebie lekach zawierających sterydy.
Odżywki na porost brwi:
Stosujesz odżywki na porost rzęs i brwi? Niestety nie możesz wykonać makijażu permanentnego.Odstaw preparat i odczekaj od 1 do 3 miesięcy. Dopiero po tym czasie możesz bezpiecznie wykonać makijaż permanentny brwi.
Botox:
Zabieg makijażu permanentnego można wykonywać 4 tygodnie po ostrzykiwaniu twarzy Botoxem. Botox musi w pełni zadziałać a mięśnie twarzy powinny ułożyć się naturalnie pod wpływem grawitacji. Jeśli wykonasz zabieg zanim Botox zadziała makijaż permanentny może się nie udać po prostu będzie krzywy, niesymetryczny po tym jak mięśnie twarzy ułożą się inaczej niż przed zabiegiem.
Zalecenia przed zabiegiem makijaży permanentnego
Dla zapewnienia optymalnych efektów, zaleca się: 24 godziny przed zabiegiem: Nie pić mocnej kawy, mocnej herbaty, napojów z kofeiną, teiną nie spożywać alkoholu, narkotyków, środków pobudzających nie zażywać Aspiryny 1 tydzień przed zabiegiem: Nie opalać się zbyt mocno, szczególnie w solarium, nie podawać się zabiegom z peelingami oraz ultradźwiękami
Zalecenia po zabiegu makijażu permanentnego
Celem zagwarantowania skutecznego przebiegu leczenia należy przez pierwsze 10 dni po zabiegu unikać: nadmiernego napromieniowania UV, długotrwałego kontaktu z wodą, pobytu w saunie, solarium, zimnego powietrza (jazda na nartach), nie spożywać ostro przyprawionych potraw, owoców morza nie stosować preparatów do pielęgnacji innych niż ustalone z linergistka, szczególnie zawierających antybiotyki lub składniki zbyt silnie przyspieszające proces gojenia!!! Niwelują one efekt zabiegu!!! Po zabiegu może wystąpić: zaczerwienienie, podrażnienie, swędzenie, miejscowe czasowe opuchnięcie, uczucie napięcia skóry.
​ Skrupulatna pielęgnacja oraz odpowiednio dobrane preparaty pielęgnujące i ochronne mają istotny wpływ na zachowanie trwałości pigmentu i proces regeneracji. Efekt końcowy jest uzależniony też od rodzaju skóry. Tuż po zabiegu makijaż sprawia wrażenie bardzo intensywnego i przerysowanego. Czas gojenia jest uzależniony od pigmentowanej okolicy. W przypadku brwi to 6-8 dni. U diabetyków czas ten może się wydłużyć, ostateczny efekt jest widoczny po 28 dniach.
Po tym czasie można wykonać korektę. W celu utrzymania makijażu jak najdłużej, należy zabezpieczać pigmentowaną okolicę kremami z filtrem przeciwsłonecznym. Podczas procesu gojenia absolutnie nie wykonywać makijażu w pigmentowanej strefie! Skóra nie może mieć kontaktu z wodą i mydłem. Przez pierwsze 2-3 dni pigmentowaną okolicę należy utrzymywać jak najbardziej suchą. Nie smarować maściami,wazeliną, Alantanem itp.!!! Należy delikatnie oczyszczać łagodnymi preparatami (sól fizjologiczna, tonik bezalkoholowy). Nie wolno stosować żadnych preparatów z alkoholem i z kwasami w pigmentowanej strefie. Kiedy strupki zaczynają odpadać, można zacząć pielęgnować preparatami zawierającymi substancje przyspieszające regenerację o działaniu kojącym, odkażającym, odżywczym (np. Alantan maść) około 2 razy dziennie, cienką warstwą za pomocą jednorazowych bagietek. Nie stosować preparatów zbyt tłustych i nie aplikować zbyt grubej warstwy - może to spowodować okluzję niesprzyjającą prawidłowemu gojeniu się.
​ Kategoryczny zakaz opalania! Podczas procesu gojenia się należy unikać bezpośredniego kontaktu ze słońcem. Nie planować zabiegu przed urlopem związanym z kąpielami słonecznymi, wyjazdem na narty. Bezwzględnie zrezygnować z korzystania z solarium przez 10 dni oraz odbywania kąpieli w basenie i wizyt w saunie przez około 6 dni. Aż do zakończenia procesu regeneracjistosować najwyższą protekcję przeciwsłoneczną (faktor 50+).
​ W przypadku chęci lub potrzeby oddania krwi obowiązuje półroczny okres karencji.
Na 24 godziny przed i po wykonaniu zabiegu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, aspiryny (kwas acetylosalicylowy) oraz napojów zawierających kofeinę (kawa, coca cola).

Makijaż


Wykonuję makijaże na każdą okazję: ślubne, okolicznościowe, dzienne, make up no make up, do sesji studyjnej i plenerowej. Pracuję na profesjonalnych, markowych kosmetykach, jestem na bieżąco z najnowszymi technikami trendami. Każdy makijaż dostosowuję do Twoich preferencji, przeprowadzając wcześniej dogłębną analizę.

Kup Pakiet Makijaż Ślubny z dojazdem i zapłać jak Ci wygodnie!Stylizacja brwi


Laminacja brwi
Jest to zabieg stylizujący włoski brwi. Można uzyskać efekt idealnie ułożonych brwi bądź efekt gęstych, rozczapierzonych brwi “jak z wybiegów”.
Laminacja brwi to zabieg idealny dla tych z Was, które chcą budzić się z idealnie wystylizowanymi brwiami, jednocześnie zachowując ich naturalność. Nie każda z nas została obdarowana przez naturę gęstymi brwiami, a nawet jeśli - to dopiero połowa sukcesu. Czasem włoski rosną w dół lub bardzo nieregularnie i nie jesteśmy w stanie doprowadzić ich do ładu, nawet skrupulatnym wyczesywaniem i stosowaniem żeli usztywniających.
Laminacja brwi to zabieg, który doprowadzi nasze włoski do ładu, nada im pożądany kierunek. Efekt utrzymuje się od 1- 1,5 miesiąca.


Henna pudrowa brwi
Dzięki niej możesz uzyskać naturalny efekt koloryzacji przy jednoczesnym wykorzystaniu właściwości odżywczych.
Henna pudrowa to naturalny preparat w całości oparty na roślinnych składnikach. Zawiera wiele witamin o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując. W skład preparatu wchodzą najczęściej wyciąg z liści lawsonii, wyciąg z liści indygo, minerały oraz przeciwutleniacze. Włoski będą odżywione i błyszczące.
W przeciwieństwie do klasycznej henny, przygotowanie henny pudrowej nie wymaga użycia wody utlenionej, która w szkodliwy sposób wpływa na kondycję brwi. Henna pudrowa barwi włoski wraz ze skórą, dlatego jest polecana dla brwi z ubytkami w celu uzyskania pożądanego kształtu.

Brow Botox
Zabieg odżywczy, stymuluje wzrost włosków, wygładza, nawilża zarówno skórę jak i włos. Zabieg przy użyciu składników tylko i wyłącznie naturalnych.